Inwestycja: 2017 Poznań
Powierzchnia: 50m2
Styl: etno
Czas sprzedaży
od momentu wystawienia:
na sprzedaż

Ul. Józefa Chełmońskiego na poznańskim Łazarzu to fantastyczny adres – spokojna ulica w samym sercu miasta, dwa kroki do Parku Wilsona, Areny, dworca PKP i Targów Poznańskich. Ale największym atutem jest niewątpliwie klimat i niepowtarzalna atmosfera tego miejsca, która nieustająco przyciąga chętnych do zamieszkania w najpiękniejszych kamienicach Poznania.
Mieszkanie położone jest na I piętrze zrewitalizowanej kamienicy zaprojektowanej przez berlińskiego architekta Maxa Johowa. Podczas rewitalizacji odtworzono architektoniczny charakter obiektu z początku XX wieku i zestawiono je z nowoczesną stylistyka i technologią.
Wnętrze jest piękne i wysokie na 340cm, dzięki czemu robi wrażenie znacznie większego. Projektując je, staraliśmy się wpasować stylem nie tylko do architektury budynku, ale tez ogólnie do atmosfery centrum miasta, w którym nowe spotyka się ze starym. Motyw przewodni to „Etno” w  artystycznym wydaniu, z delikatnymi akcentami paryskiego loftu.  Wykonaliśmy wnętrze daleko od wszechobecnego stylu skandynawskiego, stosując całkiem inne rozwiązania, kolory i materiały. Zależało nam by mieszkanie było wykonane z wysokiej jakości materiałów, by było komfortowe, przestronne i interesujące.